Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
4:1
Orzeł Źlinice
Naprzód Jemielnica
2:5
LZS Walce
Sparta Paczków
0:2
LZS Piotrówka
Piomar Tarnów-Przywory
3:2
Victoria Cisek
LZS Racławiczki
3:0
GLKS Włókniarz Kietrz
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
1:4
KS Bodzanów-Nowy Świętów
KS Twardawa
3:1
UKS Karnków
LZS Stary Ujazd
0:3*
Racławia Racławice Śląskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
5:0
Sparta Paczków
Naprzód Jemielnica
0:1
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
GLKS Włókniarz Kietrz
0:3
GKS Głuchołazy
Racławia Racławice Śląskie
1:0
LZS Racławiczki
LZS Walce
3:5
LZS Piotrówka
KS Bodzanów-Nowy Świętów
1:2
Piomar Tarnów-Przywory
UKS Karnków
0:3
LZS Stary Ujazd
Victoria Cisek
1:1
KS Twardawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
2:0
Racławia Racławice Śląskie
Sparta Paczków
2:5
GLKS Włókniarz Kietrz
Piomar Tarnów-Przywory
6:1
Naprzód Jemielnica
LZS Racławiczki
3:3
UKS Karnków
LZS Piotrówka
1:5
Orzeł Źlinice
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
1:2
LZS Walce
KS Twardawa
1:4
KS Bodzanów-Nowy Świętów
LZS Stary Ujazd
3:0
Victoria Cisek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
0:1
KS Twardawa
GLKS Włókniarz Kietrz
3:1
LZS Piotrówka
Racławia Racławice Śląskie
1:2
Sparta Paczków
LZS Walce
0:0
Orzeł Źlinice
Victoria Cisek
4:1
LZS Racławiczki
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
0:0
Piomar Tarnów-Przywory
KS Bodzanów-Nowy Świętów
3:3
LZS Stary Ujazd
UKS Karnków
2:3
GKS Głuchołazy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
2:2
GLKS Włókniarz Kietrz
GKS Głuchołazy
1:3
Victoria Cisek
Piomar Tarnów-Przywory
2:2
LZS Walce
LZS Racławiczki
1:3
KS Bodzanów-Nowy Świętów
LZS Piotrówka
0:0
Racławia Racławice Śląskie
LZS Stary Ujazd
3:0
Naprzód Jemielnica
KS Twardawa
2:0
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
UKS Karnków
3:2
Sparta Paczków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
7:1
LZS Racławiczki
Racławia Racławice Śląskie
2:4
Orzeł Źlinice
LZS Walce
0:1
GLKS Włókniarz Kietrz
Piomar Tarnów-Przywory
2:1
KS Twardawa
Victoria Cisek
3:2
Sparta Paczków
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
2:0
LZS Stary Ujazd
KS Bodzanów-Nowy Świętów
1:0
GKS Głuchołazy
UKS Karnków
1:3
LZS Piotrówka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
4:2
UKS Karnków
GKS Głuchołazy
5:2
Naprzód Jemielnica
Sparta Paczków
0:0
KS Bodzanów-Nowy Świętów
GLKS Włókniarz Kietrz
4:0
Racławia Racławice Śląskie
LZS Racławiczki
4:5
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
LZS Piotrówka
4:1
Victoria Cisek
LZS Stary Ujazd
2:0
Piomar Tarnów-Przywory
KS Twardawa
1:4
LZS Walce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
6:0
Sparta Paczków
LZS Walce
3:0
Racławia Racławice Śląskie
Piomar Tarnów-Przywory
5:0
LZS Racławiczki
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
4:2
GKS Głuchołazy
KS Bodzanów-Nowy Świętów
4:2
LZS Piotrówka
Victoria Cisek
0:2
Orzeł Źlinice
UKS Karnków
0:6
GLKS Włókniarz Kietrz
KS Twardawa
0:3
LZS Stary Ujazd
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
2:0
KS Bodzanów-Nowy Świętów
GKS Głuchołazy
3:0
Piomar Tarnów-Przywory
Sparta Paczków
0:0
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
GLKS Włókniarz Kietrz
3:2
Victoria Cisek
Racławia Racławice Śląskie
1:3
UKS Karnków
LZS Racławiczki
2:0
KS Twardawa
LZS Piotrówka
1:2
Naprzód Jemielnica
LZS Stary Ujazd
3:2
LZS Walce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
1:0
Orzeł Źlinice
LZS Walce
5:2
UKS Karnków
Piomar Tarnów-Przywory
5:2
Sparta Paczków
Victoria Cisek
5:0*
Racławia Racławice Śląskie
LZS Stary Ujazd
2:2
LZS Racławiczki
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
4:2
LZS Piotrówka
KS Bodzanów-Nowy Świętów
1:2
GLKS Włókniarz Kietrz
KS Twardawa
2:5
GKS Głuchołazy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
1:3
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
GKS Głuchołazy
1:2
LZS Stary Ujazd
Sparta Paczków
1:5
KS Twardawa
GLKS Włókniarz Kietrz
0:1
Naprzód Jemielnica
Racławia Racławice Śląskie
1:1
KS Bodzanów-Nowy Świętów
LZS Racławiczki
3:2
LZS Walce
LZS Piotrówka
2:2
Piomar Tarnów-Przywory
UKS Karnków
2:3
Victoria Cisek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
2:0
Racławia Racławice Śląskie
LZS Walce
2:1
Victoria Cisek
Piomar Tarnów-Przywory
2:0
Orzeł Źlinice
LZS Racławiczki
1:2
GKS Głuchołazy
LZS Stary Ujazd
3:0
Sparta Paczków
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
1:1
GLKS Włókniarz Kietrz
KS Bodzanów-Nowy Świętów
5:2
UKS Karnków
KS Twardawa
0:2
LZS Piotrówka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
3:4
KS Twardawa
GKS Głuchołazy
4:1
LZS Walce
Sparta Paczków
4:0
LZS Racławiczki
GLKS Włókniarz Kietrz
3:2
Piomar Tarnów-Przywory
Racławia Racławice Śląskie
3:5
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Victoria Cisek
1:3
KS Bodzanów-Nowy Świętów
LZS Piotrówka
0:3
LZS Stary Ujazd
UKS Karnków
0:0
Naprzód Jemielnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
5:0
Sparta Paczków
Naprzód Jemielnica
1:2
Victoria Cisek
LZS Walce
0:4
KS Bodzanów-Nowy Świętów
Piomar Tarnów-Przywory
3:0*
Racławia Racławice Śląskie
LZS Racławiczki
4:0
LZS Piotrówka
LZS Stary Ujazd
1:1
Orzeł Źlinice
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
3:0
UKS Karnków
KS Twardawa
0:2
GLKS Włókniarz Kietrz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
2:2
LZS Racławiczki
Sparta Paczków
2:3
LZS Walce
GLKS Włókniarz Kietrz
0:4
LZS Stary Ujazd
Racławia Racławice Śląskie
3:6
KS Twardawa
Victoria Cisek
1:0
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
LZS Piotrówka
0:0
GKS Głuchołazy
KS Bodzanów-Nowy Świętów
0:2
Naprzód Jemielnica
UKS Karnków
1:5
Piomar Tarnów-Przywory
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?