Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
5:4
Unia Krapkowice
Orzeł Źlinice
3:1
Szkółka Piłkarska Ujazd
LZS Turawa
3:9
Piomar Tarnów-Przywory
Unia Kolonowskie
4:2
Piast II Strzelce Opolskie
MKS Gogolin
13:0
Naprzód Jemielnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
2:1
MKS Gogolin
Naprzód Jemielnica
0:7
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Piast II Strzelce Opolskie
2:3
Szkółka Piłkarska Ujazd
Unia Kolonowskie
6:1
LZS Turawa
Unia Krapkowice
6:1
Orzeł Źlinice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Turawa
5:3
Piast II Strzelce Opolskie
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:0
Piomar Tarnów-Przywory
Orzeł Źlinice
5:0
Naprzód Jemielnica
Szkółka Piłkarska Ujazd
7:3
Unia Krapkowice
MKS Gogolin
3:4
Unia Kolonowskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Turawa
1:4
MKS Gogolin
Piomar Tarnów-Przywory
0:2
Orzeł Źlinice
Naprzód Jemielnica
2:11
Szkółka Piłkarska Ujazd
Piast II Strzelce Opolskie
1:7
Unia Krapkowice
Unia Kolonowskie
1:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
14:2
LZS Turawa
MKS Gogolin
5:3
Piast II Strzelce Opolskie
Orzeł Źlinice
2:1
Unia Kolonowskie
Szkółka Piłkarska Ujazd
3:0
Piomar Tarnów-Przywory
Unia Krapkowice
6:1
Naprzód Jemielnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Turawa
0:13
Orzeł Źlinice
Piomar Tarnów-Przywory
1:4
Unia Krapkowice
MKS Gogolin
1:7
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Piast II Strzelce Opolskie
4:0
Naprzód Jemielnica
Unia Kolonowskie
1:4
Szkółka Piłkarska Ujazd
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
1:4
Piomar Tarnów-Przywory
1. FC Chronstau-Chrząstowice
6:2
Piast II Strzelce Opolskie
Orzeł Źlinice
4:1
MKS Gogolin
Szkółka Piłkarska Ujazd
3:0*
LZS Turawa
Unia Krapkowice
1:1
Unia Kolonowskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Turawa
1:9
Unia Krapkowice
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:0
Orzeł Źlinice
Piast II Strzelce Opolskie
5:4
Piomar Tarnów-Przywory
Unia Kolonowskie
4:0
Naprzód Jemielnica
MKS Gogolin
3:5
Szkółka Piłkarska Ujazd
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
3:6
Unia Kolonowskie
Naprzód Jemielnica
1:8
LZS Turawa
Orzeł Źlinice
6:2
Piast II Strzelce Opolskie
Szkółka Piłkarska Ujazd
5:1
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Unia Krapkowice
6:2
MKS Gogolin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?